Розряди з волейболу

ВУкаіни система розрядів і спортивних досягнень єдина, і розряди по волейболу такі ж, як, наприклад, по футболу або тенісу. Виглядає система наступним чином (у порядку зростання):

• 3-й юнацький розряд. Від 11 років. Потрібно виграти двічі протягом року на загальноміських або обласних змаганнях у команд, члени яких не мають кваліфікації. Або ж здобути 1 перемогу над командою, в якій грають спортсмени з другим юнацьким розрядом.
  • 2-й юнацький розряд. Від 12 років. Потрібно виграти двічі протягом року на загальноміських або обласних змаганнях у команд з 2-м розрядом. Або ж здобути 1 перемогу над командою з першим юнацьким розрядом.
  • 1-й юнацький розряд. Від 13 років. Потрібно виграти двічі протягом року на загальноміських або обласних змаганнях у команд з 1-м розрядом. Або ж здобути 1 перемогу над командою з третім дорослим розрядом.
  • 3-й спортивний розряд. Від 16 років. Потрібно виграти двічі протягом року на загальноміських або обласних змаганнях у команд з 3-м розрядом. Або ж здобути 1 перемогу над командою з другим розрядом.
  • 2-й спортивний розряд. Потрібно виграти двічі протягом року на загальноміських або обласних змаганнях у команд з 2-м розрядом. Або ж здобути 1 перемогу над командою з першим розрядом.
  • 1-й спортивний розряд. Потрібно виграти двічі протягом року на загальноміських або обласних змаганнях у команд з 1-м розрядом. Або ж здобути 1 перемогу над командою кандидатів в майстри спорту.
  • Кандидат в майстри спортаУкаіни (КМС). Потрібно зайняти 2-5 місце в українському волейбольному чемпіонаті або на міжнародних турнірах.
  • Майстер спортаУкаіни (МС). Потрібно зайняти 1-4 місце в українському волейбольному чемпіонаті або на міжнародних турнірах. Або ж увійти в десятку кращих волейболістовУкаіни за версією ВсеУкаіни волейболу.
  • Майстер спортаУкаіни міжнародного класу (МСМК) / ГроссмейстерУкаіни. Щоб отримати звання гроссмейтером, потрібно дійти до чверті фіналу відкритих чемпіонатів США, Великобританії, Франції, Австралії або ж Олімпійських ігор. Або ж зайняти 1-2 місце в матчах Світової Ліги, Кубка Європи.